קייטרינג לחתונה בים – לחתונה יוקרתית [כשר למהדרין]

רוצים להתרשם כבר עכשיו מתפריטי קייטרינג לחתונה בים?

הנה כמה מתפריטים המנצחים שלנו. ממש עכשיו הם במבצע. מחירים מצוינים! בדקו את התפריטים והתקשרו!​

תכנון החתונה בחוף הים

בעת התכנון של קייטרינג לחתונה בים יש מספר דברים חשובים לקחת בחשבון. האם אנחנו רוצים תפריט מגוון ומרהיב או תפריט פשוט ואוטנטי בטעמים של בית? עלינו לקחת בחשבון את הטעמים המועדפים על רוב האורחים, וגם לכלול אוכל עבור אנשים עם תפסיקים מיוחדים כמו צמחונים או טבעונים. כשאנחנו מתכננים את התפריט לחתונה בים, חשוב להתאים אותו לאווירה המיוחדת של החוף. מנות מקררות יתאימו ליום חם , בנוסף ישנו ייחדיות של החוף שמעניק פריספקטיבה שונה לאירוע.

אירוע בחוף הים הוא אירוע שדורש ניהול. אנו ממליץ לקחת מפיק מומלץ לאירועים כדאי שידאג להפקת אירוע בטבע שיתנהל לפי כל התוכניות ויתנהל מול כל אנשי ההפקה. במקרה וחשבתם על חתונה קטנה וחסכונית אך ברצונכם להשתמש בכלל השירותים המקובלים בחתונה (קייטרינג מצוין, הגברה, תאורה, צרכים אחרים) אנו ממליצים דווקא על בחירת אפשרויות אחרות דווקא. לרבות האפשרויות הקלאסיות של חתונה בבית, קייטרינג לחתונה קטנה בחצר, במקום מושכר ועוד… הן הרבה יותר משתלמות. בטבע ישנם הרבה הפתעות והיערכויות שיש לנהל מראש. ולו אף רק מבחינת הנתנהלות תקינה מול רשויות החוק.

יתרונות של קייטרינג בחתונה בים

קייטרינג בחתונה בים מציע מספר יתרונות על פני קייטרינג באולם. בחתונה בים, אנחנו יכולים לשלב את האוכל והאווירה הנוף של החוף באירוע. אנחנו יכולים להתגאות בכך שאנחנו מארגנים את החתונה על החוף, כאשר הטבע משתתף בחלקו הפעיל באירוע. אנחנו יכולים להתאים את האירוע לזמן השקיעה ולארגן את החופה בדיוק כשהשמש יורדת מעל הים, וליצור נוף מרהיב שיעטוף את כל המוזמנים. עם מזג אוויר נעים וזוג שמש חם בטח נעים לאוורר את החוף ולהינות מהים המרענן ורחש הגלים כאפקט סאונד המלווה את האירוע

לא בטוחים לגבי קייטרינג בים? הנה מדריך מקיף שעוסק בשאלה איך לבחור קייטרינג לחתונה. בתקווה שיעשה לכם קצת סדר

עלות קייטרינג בחתונה בים

עלות הקייטרינג בחתונה בים תלויה בכמה גורמים, כמו מספר האורחים, סוג התפריט, והשירותים הנלווים. חשוב לבחור חברת קייטרינג איכותית ומומלצת, שתספק לכם את האוכל הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר. תכנון חכם והתאמה לתקציב יכולים להבטיח חוויה מוצלחת ומפנקת לכם ולכל המוזמנים. אנו במרלו יודעים להרים קייטרינג לחתונה קטנה כגדולה בכל אירוע. כל האירועים שלנו כשרים למהדרין, חשוב לציין, כך שכל אורח נהנה- ללא יוצא מן הכלל.

על הפקת קייטרינג לאירוע בים (מול מקומות אחרים)

קייטרינג לחתונה ביםקייטרינג לחתונה בבית / באולם / בגן אירועים
אווירה רומנטית וטבעיתאירוע במקום מוכן, אווירה- תלויה במקום. לא בטבע
נוף מרהיב של היםהנוף אולי מרהיב אך לרוב, הוא נוף מלאכותי
אוכל טרי – נדרשת הפקה מא' ועד ת'לשיקולכם- ניתן להסתפק גם במנות אוכל מוכן מחומם
גמישות בתכנון התפריטתפריט קבוע ופחות גמיש
קייטרינג מרלו - קייטרינג חלבי לחתונה

שאלות נפוצות

האם ניתן להביא את חברת הקייטרינג שלנו?

כן, בחתונה בים, כשמדובר בהפקה מסודרת בהחלט יש  לך אפשרות להביא את חברת הקייטרינג המועדפת עליך ולהתאים את התפריט לטעמים האישיים שלך.

האם קיימים אפשרויות תפריט מיוחדות?

כן, גם כשמדובר בחתונה בים, אנו לוקחים בחשבון את צרכי כל האורחים. צמחונים, טבעונים ובעלי צרכים מיוחדים אחרים.

אילו אפשרויות עריכת האירוע קיימות?

בחתונה בים יש אפשרות לבחור תצור המתאימה לכם עם עיצובים נוספים שלכם. לרוב נהוג לשלב קייטרינג בופה ולאו דווקא קייטרינג הגשת מלצרים לשולחנות. יש אירועים שבהם הלקוח אינו מעדיף הושבה מסורתית וים הוא אחד מהם.

רעיון מעניין- מה לגבי לשלב את האירוע עם חופשת נופש בחו"ל?

כן, היכולת לשלב את האירוע עם חופשת נופש בחו"ל, למשל לקיים את החתונה ליד מעגן אוניות ולצאת להפלגה לחו"ל. זה אחד הרעיונות שכבר ראינו אותם קורים והוסיפו נופך מיוחד לאירוע שכולם יזכרו לעד